Ana sayfa Süper Lig Trabzonspor’da Kiralık Sıkıntısı!

Trabzonspor’da Kiralık Sıkıntısı!

929
0
PAYLAŞ

Kadrosunda 25 oyuncusu bulunan Trabzonspor´da yönetim yıl sonu takıma geri dönecek 14 kiralık oyuncu için şimdiden çözüm arayışına başladı.

Sezon başlangıcında 25 kişilik oyuncu ekibi limiti belirleyen Trabzonspor yönetiminin, yıl sonu kiralandıkları takımlardan dönecek 14 futbolcu için çözüm arıyor. Bordo mavililerde Aykut Demir Osmanlıspor, Musa Nizam, Sefa Yılmaz ve Muhammet Demir ise Gaziatepspor´da kiralık olarak forma giyerken, gelişim göstermeleri için kiralık olarak gönderilen genç oyuncular İbrahim Demir, Bahadır Güngördü, Semih Karadeniz, Batuhan Artarslan, Melih Kabasakal, Ramazan Övüç, Cafer Tosun, Abdülkadir Parmak, Savaş Çakır ve Muhammet Beşir de sezonun sona ermesiyle birlikte takıma geri dönecek.

KADRODA 25 OYUNCU LİMİTİ
Teknik heyetin yola idame etmek istediği oyuncularla ilgili bir rapor hazırlayacağı, kadroda düşünülmeyen isimlerle kiralık yahut bonservisiyle satılma yöntemi tercih edilerek yolların ayrılacağı kaydedildi. Özellikle genç ve gelecek vadeden oyuncular için yine gelişimlerini tamamlamaları için kiralık yöntemine başvurulacağı ifade edildi. Yönetimin gelecek yıl için ekipteki oyuncu sayısını 25 rakamında sabit tutacağı, mevcut kadrodan da bazı isimlerle yolların ayrılarak yeni transferler için kadroda yer açılacağı açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here