Ana sayfa Blog Yaşanılanlar Hakkında Özür ve Açıklama

Yaşanılanlar Hakkında Özür ve Açıklama

281
0
PAYLAŞ

Yaşanılanlar Hakkında

Nisan 2016 tarihinde sosyal medya platformlarında faaliyete geçen Tribünsel, “Tribünlerin Bağımsız Sesi” sloganıyla yayın hayatına başlamıştır.

1 yılda tüm tribünlerin bağımsız sesi olma yolunda ilerleyen markamız deplasman yasakları, Gazze’ye yardım kampanyası, Kocaelispor’a umut ışığı ve bunun gibi birçok tribünlere, gelen istekler doğrultusunda hareket etmiştir.

Bizler burada sadece tribün ve spor paylaşımları dışında tüm taraftarların istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yaşanılan bu saygısızca paylaşıma gelecek olursak ekibimize alınan yeni bir kişinin farklı (kendisine ait, tarafımızca bilinmeyen) bir sayfadan yapacağı bu tip paylaşımı maalesef kendi hesabımızdan atmasından dolayı kaynaklanmıştır.

Bu saygısızlığı yapan kişi sorunu hemen fark etmiş ve paylaşımı kaldırmıştır. Ancak bu hatayı tüm Beşiktaş camiası gibi 1 yıldır faaliyette olan sayfamızda asla kabul etmemektedir.

Bu yanlışı yapan kişi hakkında gerekli işlemler hemen başlatılmış ve ekibimizle hiç bir ilişkisi kalmamıştır. Şunu belirtmek isteriz ki Tribünsel bünyesinde olan hemen hemen tüm takımlardan ekip arkadaşlarımız mevcuttur.

Paylaşımlarımız asıl yöneticilerimiz tarafından onaylanıp paylaşıma alınmaktadır ancak bu paylaşım maalesef hiç bir sorumlunun haberi olmadan yanlış bir şekilde atılmıştır.

Paylaşımlarımızı kontrol edecek olursanız hesabımızın yanlı hiç bir yönünün olmadığını belirtmek isteriz. Ne bir kulübü ne de bir kulüp başkanını hedef gösterecek, terbiyesizce, gerilim arttıracak asla ve asla saygısız bir tavrımız söz konusu değil ve olmayacaktır.

Bizler, bu yanlış adına siz Beşiktaş taraftarı ve Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman’dan özür dilediğimizi belirtmek isteriz.

Bizler 1 yılda buralara kadar gelebildiysek değerli tüm kulüplerin değerli taraftarları sayesindedir.

Bu süreçten sonrada herşeyde daha dikkatli olacağımıza söz veriyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here